Вченим вдалося встановити, які саме професії є більш небезпечними для стану серцево-судинної системи, а також впливають на фігуру

0
208

Фахівці, які входять до асоціації кардіологів в Америці, провели цікавий експеримент, метою якого було встановити, представники яких сфер більш схильні до ризику прогресування патології серцево-судинної системи, а також можуть інтенсивно набирати вагу. У групу ризику увійшли люди, які працюють у сфері продажу, а також підприємці.

В даному дослідженні взяло участь понад 5,5 тисяч резидентів, які досягли 45-річного віку. Для оцінки стану організму в цілому, а також безпосередньо стану серцево-судинної системи, вчені попередньо вимірювали у людини тиск, а також йому необхідно було здати кров, щоб можна було встановити концентрацію глюкози і холестерину в кров’яному руслі. Наступний етап – уточнення раціону харчування резидента. Вчені запитували, чим людина харчується, які продукти його улюблені, як часто він вживає їжу. Також важливим моментів було уточнення, займається людина фізичними навантаженнями. Заключний етап обстеження – зважування.

Лідируючі позиції, щодо ризику прогресування патології ССС і ожиріння, займають медичні працівники, юристи, бухгалтери, а також люди, які перебувають на керівних посадах. Дані категорії людей потрапили в групу ризику з тієї причини, що хоч вони і не захоплюються тютюнопалінням і займаються спортом, але при цьому вживають дуже багато шкідливої їжі, що підвищує ризик прогресування хвороб ССС. Вживання шкідливої їжі також ставати причиною того, що понад 75% кухарів має підвищену масу тіла. Страждають від ожиріння і поліцейські з пожежниками. Також у них відзначається підвищена концентрація холестерину в кров’яному руслі, що сприяє розвитку в подальшому атеросклерозу.