Вченим вдалося зясувати, що представники сильної статі частіше хворіють на рак

0
223

Вченим з Британії вдалося встановити цікавий факт, що чоловіки вмирають від ракових захворювань на 36% частіше від представниць прекрасної статі з тієї причини, що при прояві перших ознак патології, вони не відразу звертаються до кваліфікованих фахівців за медичною допомогою. Зазвичай чоловіки йдуть до лікаря на 3 або 4 стадії ракового процесу, коли терапія, в більшості клінічних ситуацій, стає не ефективною, і навіть хірургічне втручання не приносить позитивних результатів.

В даному експерименті взяло участь близько 2300 осіб різних вікових категорій (середній та старшій), у яких були діагностовані злоякісні новоутворення різних типів і локалізації. Дослідження тривали досить тривалий період часу. Першим етапом був опитування резидентів. В ході його фахівцям вдалося з’ясувати, що представники сильної статі не поспішають до лікаря, вважаючи проявилися симптоми несерйозними. Також вдалося з’ясувати, що у чоловіків ймовірність прогресування онкологічних патологій зростає на 15%, порівняно з жінками. Причину такої невтішної тенденції, на жаль, з’ясувати не вдалося.

Крім зазначених даних вченими з Британії було з’ясовано, що представники прекрасної статі більш несприятливо реагують на повідомлення про те, що в них виявили онкологічне новоутворення, і зазвичай позитивний настрій на подальше лікування у них відсутній. Близько 50% чоловіків, що почули страшний діагноз, відразу ж впадають в депресію, не реагують на втішні слова і постійно відчувають почуття тривоги. Як наслідок, проведена терапія є менш ефективною. В даний час дослідження в цій області продовжуються, щоб встановити точніші цифри.