Вченим вдалося зясувати, що здатне уберегти людину від прогресування хвороб серця і судин

0
217

Американські вчені неодноразово проводили експерименти для того, щоб з’ясувати, які саме чинники допоможуть людині зберігати кровоносні судини в тонусі і підтримувати оптимальну роботу серця протягом багатьох років. Зараз же їм вдалося добитися результатів у даній сфері. Вдалося з’ясувати, що якщо індивід буде споживати їжу невеликими порціями по 6 разів на день, і при цьому навіть якщо його раціон буде складатися не тільки зі здорових продуктів (круп, овочів, молочних продуктів тощо), то ризик прогресування у нього різних патологій серцево-судинної системи значною мірою знижується.

Дослідники з’ясували, що система метаболізму людини не може в повній мірі справлятися з тими великими порціями їжі, які він звик вживати через великі проміжки часу (3 рази в день). Організм набагато краще справляється з невеликими порціями їжі, які до нього надходять. Тому було встановлено, що оптимальним варіантом є вживання їжі 6 разів на день, але тільки невеликими порціями, так як якщо порції будуть такими ж, як і при триразовому харчуванні, то є ризик не тільки розвитку захворювань ССС, але і ожиріння.

Ризик прояву різних патологій судин і серця, а також раптової смерті знижується ще більш ефективно в тому випадку, якщо людина буде приймати їжу 6 разів, кількість калорій у ній буде вище, ніж йому потрібно, і при цьому раціон буде складатися з корисних продуктів. Ризик смерті внаслідок закупорки артерій эмболами знижується, якщо людина включить у свій раціон свіжі овочі, м’ясо і рибу нежирних сортів, а також свіжі фрукти. Американські вчені на сьогоднішній продовжують дослідження в даній області, так як харчування – це не єдиний фактор, який зможе запобігти прояв у індивіда патологій серцево-судинної системи.