Шкідлива їжа змінює мікрофлору кишечника

0
205

Група вчених з Вашингтонського дослідницького центру з’ясувала, чому людям, які звикли до споживання шкідливої їжі, складно схуднути. Як було встановлено, це обставина пов’язана з тим, що мікрофлора кишечника змінюється під систематичним впливом шкідливих продуктів харчування.

Як було встановлено, мікрофлора людей, які харчуються неправильно, просто бідніє, і практично не містить корисних елементів. Саме тому їм набагато складніше стабілізувати роботу ШКТ і привести свою вагу в норму. Крім цього, вчені відзначають, що в мікрофлорі кишечника тих людей, які харчуються правильно, присутні необхідні мікроорганізми, які суттєво підвищують ефективність дієти.

Для підтвердження таких теоретичних припущень вчені провели кілька практичних експериментів. Так були взяті дані людей з двох груп. Перша харчувалася згідно дієті з низьким вмістом жирів, а раціон другої групи складався з продуктів, які приписані західної дієтою. Слід зазначити, що раціон останньої дієти складався з жирних продуктів і солодкого. По закінченню практичного експерименту було встановлено, що мікрофлора людей, які харчувалися по першому дієтичного столу, мала набагато більше корисних мікроорганізмів.

В результаті таких практичних досліджень, вчені прийшли до висновку, що навіть при переході на правильне харчування, люди, які раніше не дотримувалися правил здорового харчування, будуть худнути значно повільніше. Тому клініцисти і гастроентерологи настійно рекомендують дотримуватись правил здорового харчування постійно, а не тільки при виникненні проблем з ШКТ. Для складання правильного раціону харчування слід звернутися до дієтолога.