Американські вчені стверджують, що в аптеках вже можна придбати як мінімум два препарати, які допоможуть подолати аутизм

0
270

Фахівці зі Сполучених Штатів зробили заяву про те, що дефекти на клітинному рівні, які спостерігаються при прогресуванні у людини такого психічного захворювання, як аутизм, можна коректувати за допомогою лікарських засобів, які вже поставляються в аптеки. Вчені протягом тривалого проміжку часу проводили дослідження у даному напрямку і встановили, що прийом деяких препаратів, зокрема використовуваних при лікуванні епілепсії, допомагає впоратися з проявами аутизму у людей різних вікових категорій. Вони називають це справжнім проривом для сучасної медицини. Дані проведених експериментів вже доступні широкій громадськості.

Вже давно було з’ясовано, що аутическое прогресує розлад у людини внаслідок виникнення в його тілі туберозного склерозу (у більш ніж п’ятдесяти відсотках клінічних ситуацій). Це розлад відноситься до генетичним, і на сьогоднішній день ще не було виявлено способи його лікування. Але вчені з усіх країн світу активно працюють в цьому напрямку і опрацьовують всі нові теорії стосовно того, як його можна буде усунути.

В ході проведення своїх досліджень, американські вчені детально вивчили генетичний матеріал, який попередньо був узятий у пацієнтів, які страждають від аутизму. Ними були виявлені деякі особливості. Фахівці встановили, що у таких людей порушена робота клітинних систем, що відповідають за утилізацію мітохондрій. Після виявлення цієї патології вчені зробили заяву про те, що зараз у продажу є декілька лікарських засобів, які можуть підкоригувати цей патологічний процес, тим самим знизивши прояви у людей симптомів аутизму. Дослідження в цій області продовжуються.