Американські вчені займаються розробкою таблетки, здатною придушити потяг до суїциду

0
249

В даний час американські вчені займаються розробкою специфічного препарату, який допоможе придушити прогресуючу потяг до суїциду у людей різних вікових категорій. На проведення експериментів фахівців підштовхнуло унікальне відкриття – в організмі людини ними був виявлений абсолютно новий фермент, який раніше був не відомий. Його особливість у тому, що він може впливати на існуючі в головному і спинному мозку запальні ділянки, тим самим обумовлюючи схильність індивідів до самогубства.

Вчені впевнені в тому, що якщо їм вдасться заблокувати даний фермент, то таким чином можна буде запобігти велика кількість спроб здійснення самогубства у людей. Зараз же статистика є досить невтішною – щорічно кількість людей, які зводять рахунки з життям, зростає. При цьому в число самогубців входять як дорослі люди, так і підлітки. Саме тому фахівці активно зайнялися дослідженнями в цьому напрямку, щоб створити препарат, який допоможе придушувати в індивідів потяг до суїциду.

Нині вже достеменно стало відомо, що у формуванні і прогресуванні суїцидального настрою відіграє імунна система людини. На сильний стрес вона може реагувати формуванням вогнищ з запальним процесом, як у головному, так і в спинному мозку, на який буде негативно впливати виявлений фермент. Також вже встановлено, що у осіб, які мають нахили до самогубства, зростає концентрація двох кислот – хинолиновой і пиколиновой (був проведений експеримент, в якому взяли участь чоловіки та жінки різних вікових груп). Цей момент також буде враховуватися вченими при створенні таблетки від суїциду. Дослідження в цій області на даний момент тривають.