Французькі вчені розкрили секрет, чому деякі органи страждають від онкології набагато частіше інших

0
10

Онкологія є однією з наистрашнейших бід нашого століття. Статистика щороку погіршується, так як все частіше у людей починають формуватися і прогресувати онкологічні освіти. Дослідження в даній сфері проводяться постійно. Зараз же оприлюднили результати своїх досліджень вчені з Франції. Протягом тривалого періоду часу вони встановлювали, в яких органах найчастіше утворюються онкологічні новоутворення і чому спостерігається саме така тенденція.

Було встановлено, що найчастіше онкологічні новоутворення формуються в тканинах менш важливих органів у тілі людини. Дане явище спостерігається тому, що сам організм людини в першу чергу захищає свої життєво важливі органи. Наш організм є єдиною і чітко налагодженою системою. І його можливості величезні. Але при цьому ті його сили, які допомагають боротися з раковими клітинами і захищати органи від метастазування, є досить обмеженими. Саме тому в першу чергу захищаються органи і системи, які відповідають за підтримання життя індивіда. Наприклад, медична статистика така, що поразка раковими клітинами серцевого м’яза або ж головного мозку спостерігається значно рідше, ніж ураження тонкого або товстого кишечника. Також частіше діагностується ураження шкірного покриву, сечового міхура, органів репродуктивної системи та інше (щорічно статистичні дані дещо змінюються).

Дослідження в цій області продовжуються. На даному етапі вченими встановлюється відповідь питання, який же орган більш схильний до розвитку раку і чому. Також не припиняються дослідження по виявленню дієвого засобу або методу лікування онкологічних захворювань. Але дані цих досліджень фахівці поки не розголошують широкої громадськості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here