Французькі вчені розкрили секрет, чому деякі органи страждають від онкології набагато частіше інших

0
275

Онкологія є однією з наистрашнейших бід нашого століття. Статистика щороку погіршується, так як все частіше у людей починають формуватися і прогресувати онкологічні освіти. Дослідження в даній сфері проводяться постійно. Зараз же оприлюднили результати своїх досліджень вчені з Франції. Протягом тривалого періоду часу вони встановлювали, в яких органах найчастіше утворюються онкологічні новоутворення і чому спостерігається саме така тенденція.

Було встановлено, що найчастіше онкологічні новоутворення формуються в тканинах менш важливих органів у тілі людини. Дане явище спостерігається тому, що сам організм людини в першу чергу захищає свої життєво важливі органи. Наш організм є єдиною і чітко налагодженою системою. І його можливості величезні. Але при цьому ті його сили, які допомагають боротися з раковими клітинами і захищати органи від метастазування, є досить обмеженими. Саме тому в першу чергу захищаються органи і системи, які відповідають за підтримання життя індивіда. Наприклад, медична статистика така, що поразка раковими клітинами серцевого м’яза або ж головного мозку спостерігається значно рідше, ніж ураження тонкого або товстого кишечника. Також частіше діагностується ураження шкірного покриву, сечового міхура, органів репродуктивної системи та інше (щорічно статистичні дані дещо змінюються).

Дослідження в цій області продовжуються. На даному етапі вченими встановлюється відповідь питання, який же орган більш схильний до розвитку раку і чому. Також не припиняються дослідження по виявленню дієвого засобу або методу лікування онкологічних захворювань. Але дані цих досліджень фахівці поки не розголошують широкої громадськості.