Вчені розповіли, як правильно розрахувати добову норму води

0
273

Вода – це життєво необхідна рідина для кожної людини. Її недолік в організмі відчувається досить гостро – нездоровий колір обличчя, набір зайвої маси, загальне погане самопочуття і ризик повного зневоднення організму, що вже небезпечно для життя. Запобігти все це більш ніж просто – потрібно в добу випивати достатню кількість рідини. Але, який же цей обсяг для кожної конкретної людини? Це питання вирішили прояснити американські вчені. Їм вдалося вивести спеціальну формулу, слідуючи якій кожна людина може легко і просто прорахувати свій добовий обсяг.

Формула дуже проста. За основу розрахунку береться вага людини, який треба поділити на 2,2. Отримане число треба помножити на кількість прожитих років і поділити отриману суму на 28,3. Як підсумок таких математичних операцій можна швидко встановити свій добовий об’єм води. Слід зазначити, що в даний об’єм можна включати і зелений чай без цукру. Кава, соки, компоти, бульйони і вже тим більше алкогольні напої, сюди не входять.

Жителям країн СНД слід врахувати той факт, що формула розрахована на американські заходи. Тобто, кількість води потрібно вимірювати в унціях, а свою вагу в футах.

Тим, хто займається спортом, підрахований таким чином добовий об’єм води також потрібно внести правки – на кожні 30 хвилин тренування потрібно випивати понад норм 340 мілілітрів води, так як під час тренувань людський організм втрачає багато рідини разом з потом.

В цілому, оптимальна кількість води дозволяє не тільки поліпшити свій зовнішній вигляд і добре себе почувати, але і скинути зайві кілограми. Проте в цьому випадку додатково слід підібрати правильну дієту. А ось правильне харчування повинен розписати гастроентеролог або дієтолог, після комплексного медичного обстеження.