Американці їдять занадто багато перероблених харчових продуктів

0
208

Нове дослідження припускає, що воно знайшло винуватця підживлення поганих харчових звичок на території Сполучених Штатів – це зайве оброблені харчові продукти. Ця категорія включає в себе такі продукти як заморожені піци, сухі сніданки і газовані напої.

Дослідники з Університету Тафтса і Університету Сан-Паулу проаналізували звички харчування більш ніж 9000 американців, і прийшли до невтішного висновку. Виявилося, що близько 58 відсотків калорій середньостатистичних американців надходять їх ультра-оброблених продуктів, причому кожен день.

Дослідження, яке було опубліковане в медичному журналі BMJ Open», прийшов до таких висновків на підставі докладних інтерв’ю з учасниками дослідження, яких просили згадати кожен пункт того, що вони з’їли протягом 24-годинного періоду. У середньому вони споживали близько 2070 калорій в день.

В доповнення до понад-оброблених харчових продуктів, учасники брали приблизно 28 відсотків своїх щодобових калорій з необроблених продуктів, таких як яйця, молоко, овочі, або свіжа риба. Ще близько 10 відсотків вони отримували від звичайних перероблених продуктів харчування, таки як сир або консервоване м’ясо.

Варто звернути увагу на те, що ультра-оброблені продукти несуть собою певний ризик, адже вони містять значні кількості доданого цукру і різних підсолоджувачів, саме ці інгредієнти компанії з виробництва харчових продуктів, штучно додають у свої продукти. В цілому, ультра-оброблені продукти сприяють споживанню до 90 відсотків доданих цукрів у американців щодня.

Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC) рекомендують американцям приймати не більше ніж 10 відсотків своїх щодобових калорій з додаванням цукру. Зрозуміло, це далеко не завжди так легко перевищити цю норму, коли така велика частина наших дієт покладається на перероблені продукти харчування багаті цукрами і підсолоджувачами. Таким чином, 71% американців перевищує ці 10 відсотків.

Звичайно, проблема з цим підвищеним споживанням цукру в тому, що вона робить більш схильними до надмірної ваги або ожиріння. Це, в свою чергу, збільшує ймовірність розвитку серйозних проблем зі здоров’ям, таких як діабет, хвороби серця, інсульт і рак.

Якщо люди хочуть зменшити ризики, укладають дослідники, доведеться споживати набагато менше цукру – це значить, їм доведеться скоротити споживання оброблених харчових продуктів.

За матеріалами: www.vox.com