Ананаси, як засіб проти опіків

0
202

Іспанські вчені зробили неймовірне відкриття – вони з’ясували, що за допомогою специфічного речовини, що міститься в ананасах, можна позбутися від опіків, причому навіть найбільш важких форм.

Група дослідників з Сарагоси встановила, що в стеблах ананасів міститься корисний для людини компонент, а саме бромелайн. Така складова частина такого рослини сприяє регенерації шкірних покривів, постраждалих від опіків. При цьому наголошується, що його ефективність не знижується навіть при сильному пошкодженні великої площі шкіри.

Для активації позитивного властивості вищевказаний інгредієнт потрібно додати в крем, після чого нанести на шкіру. Знімають отриману суміш тільки за допомогою спеціального інструментарію. На даному етапі такий засіб було створено лише в лабораторних умовах, це означає, що воно ще не доступно для масового застосування. Тим не менш, він вже пройшов клінічні випробування і добре зарекомендувало себе.

Відзначається, що такий крем не тільки сприяє загоєнню шкіри, але також попереджає зараження крові і приєднання вторинних запальних або інфекційних процесів, що дуже часто трапляється при опіках. Крім цього, застосування такої речовини сприяє тому, щоб після такої поразки шкіри залишалися мінімальні прояви зовні.

Варто враховувати, що ще однією позитивною стороною такого відкриття є те, що пацієнти зможуть уникнути лікарського втручання, адже на сьогоднішній день постраждалі шкірні покриви видаляються тільки хірургічним шляхом, а після операцій залишаються яскраво виражені шрами.

В даний час засіб вже доступно в Ізраїлі, але в подальшому дослідники будуть працювати над тим, щоб створити крему на основі бромелайна доступні для кожної людини.