Астматикам заборонено їсти мясо

0
256

Вчені виявили, що 4 порції м’ясних продуктів, наприклад, шинка, сосиски або ковбасу, можуть погіршити стан людей хворих на астму. Про це дослідники заявили на сторінках журналу Business Standard. В ході випробувань була виявлена така причина – м’ясні продукти мають в собі багато солі азотистої кислоти, які і викликають запальні процеси. Особливо цей компонент впливає на запалення дихальної системи і легенів.

Крім цього, на стан астматиків негативно впливають зайві кілограми. А часте вживання м’ясної продукції призводить до збільшення ваги. Для правильного виведення статистики інститут досліджень Франції Inserm провели досліди на 971 людину, 49% з них були чоловіки. Вони опитали усіх учасників про їх раціоні під час астми.

Вчені заявили, що для нормального функціонування і безпечного життя астматику потрібно з’їдати в тиждень не більше 4 шматочків м’ясної продукції, а ще краще всього лише одну. Якщо вживати більше, то можна спровокувати появу неприємних симптомів, які оцінюються за 5-бальною шкалою.

Дослідження показали, що за 2003-2007 рік кількість хворих на цю недугу істотно збільшилася. Слід зазначити, що половина пацієнтів ніколи не курила, а третина мала зайві кілограми. У 9% учасників навіть діагностовано ожиріння. За середніми показниками всі астматики на тиждень вживали не більше 3 шматочків ковбаси, сосисок або шинки. Загалом підведенні підсумків центр зробив висновок, що за 5 років у 53% учасників не було виявлено ніяких змін, у 20% загострилися симптоми і почалися ускладнення, а стан 27% людей значно поліпшилося.

Всі учасники були розділені на 3 групи, щоб перевірити наскільки оброблені м’ясні продукти впливають на астму, і практично у кожній групі було виявлено близько 20% хворих з загостреними симптомами.

За матеріалами: www.business-standard.com