Бразильців будуть лікувати від раку таблетками

0
241

Речовина, яка носить назву «синтетичний фосфоэтаноламин», буде випробовуватися на десяти добровольцях.

В інституті дослідження раку в Сан-Паулу підходять до кінця випробування експериментального медичного препарату. Зовсім скоро – в наступний понеділок його вже дадуть добровольцям. Залежно від реакції лікарі з’ясують, чи є у потенційного ліки побічні ефекти, і потрібно чи продовження експерименту. Якщо негативний вплив препарату не буде помічено, що кількість учасників буде зростати – вони будуть поділені на 10 груп, в кожній з яких буде лікуватися певний тип онкозахворювання.

За словами Паулу Хоффа, директора установи в Сан-Паулу, насамперед дослідники будуть враховувати безпеку пацієнтів, щоб відповідально оцінити, наскільки підходить той чи інший препарат.

У Бразилії вже не перший рік вирує галас з-за пігулок від раку, які нібито лікують будь-які онкозахворювання. У листопаді 2015 року владою були навіть проведені дослідження, присвячені властивостям передбачуваного ліки від онкозахворювань – на них витратили близько 3 млн доларів. Проведені досліди на морських свинках не довели лікувальну дію препарату. Незважаючи на це, вчені з інституту Сан-Паулу протягом тривалого часу продовжували надсилати безкоштовні таблетки фосфоэтаноламина серед хворих на рак, однак санітарні влади поклали кінець цій практиці, обґрунтувавши це недостатніми дослідженнями речовини.

Не так давно в бразильський суд звернулося кілька пацієнтів і виграли справу з приводу продовження поставок ліки з невстановленим дією для хворих. Відомі навіть випадки, коли родичі пацієнтів здійснювали напади на бразильські лікарні із закликом продовжити видачу препарату.

За матеріалами: mir24.tv