Дослідники заявили, що деякі препарати продовжують життя на 20 років

0
275

Американські лікарі оголосили, що ряд ліків, які борються з хворобами, що виникають у старості, в теорії продовжують життя випробовуваних на пару десятків років. Незважаючи на такі сміливі припущення, фахівці поки ще не проводили дослідів, де їх теза змогли б довести люди.

Експерти в області медицини помітили, що ряд медикаментів має своєрідний «побічний ефект», який гальмує процеси старіння організму. Відбувається це тоді, коли людина вживає подібні препарати, але при цьому не хворіє тим або іншим захворюванням, яке цей препарат лікує.

Досліди були проведені на плодових мушках. Результати показали, що подібний ефект властивий ліків траметинибу, яке лікує онкологічні хвороби. Крім лікування онкології, застосовують траметиниб в ході реабілітації серцево-судинних недуг і хвороби Альцгеймера.

Як стверджує Стівен Облог, який займає посаду професора біології в Алабамі, тільки для мишей вже існує близько десятка способів, що продовжують життя на 20%. Лікарі припускають, що використання ряду методик для продовження людського життя також дасть позитивні результати.

Поки вчені займаються винаходом ліків, що дозволяють продовжити життя і молодість, дослідники вже розробили нескладні поради для тих, хто хоче жити довго і відчувати себе здоровим. Більшість експертів сходиться на думці, що людині для довголіття досить ходити кілька кілометрів у день, робити зарядку, харчуватися невеликими порціями, включаючи в раціон більше вітамінів і мікроелементів, позбуватися шкідливих звичок, добре спати і поменше хвилюватися. Впливають на старіння також генетичні схильності.

За матеріалами: zdorowiye.ru