Коти провокують виникнення астми у дітей, а собаки захищають від неї

0
233

Присутність в будинку, де знаходиться маленька дитина, кішки з великою часткою імовірності призведе до розвитку астми у майбутньому. В той час, як собаки навпаки, захищають малюків від такого захворювання. До такого висновку прийшла група вчених з Англії.

Велика кількість молодих батьків відмовляються від того, щоб завести домашню тварину або віддають свого улюбленця в добрі руки. Такі вчинки пояснюються тим, що тварини можуть виступати в якості провокаторів розвитку недуг алергічного характеру, зокрема, астми.

Проте в дійсності лише кішки можуть бути джерелом формування подібного розладу. Щоб прийти до такого висновку англійським вченим знадобилося вивчити дані про стан здоров’я і умови проживання понад 20 тисяч малюків. Завдяки цьому також вдалося встановити, що проживання в будинку з немовлям собаки знижує ризики на появу такого розладу в середньому на 40%.

Контакт з різними бактеріями, у тому числі і з хвороботворними, справляє позитивний вплив на імунну систему дитини, тому що це сприяє формуванню антитіл, спрямованих на захист організму від алергічних реакцій. Кішки набагато рідше передають дітям бактерії, які сприятливо впливають на імунітет, оскільки вони більш акуратні і менш схильні до вступу в контакт з людьми.

Крім цього, в їх вовни присутні мікроскопічні антигени – це речовини, що запускають специфічний механізм імунної системи, що приводить до розвитку астми.

Результати такого дослідження підтверджують інформацію відносно того, що одержимість молодих батьків чистотою і боротьбою з різними мікроорганізмами тільки провокує зростання рівня захворюваності дітей недугами алергічного характеру.

З цього випливає, що батькам необхідно вирішувати малюкам контактувати з домашніми тваринами та сторонніми людьми якомога раніше, оскільки це дозволить зміцнити імунітет малюка і в майбутньому позбавити його від астми.