Крес-салат продовжує молодість

0
243

Група американських дослідників з’ясувала, що така рослина, як водяний крес, який більше відомий під назвою крес-салат, має незвичайну властивість, а саме допомагає в продовження молодості.

Вчені прийшли до висновку, що корисні якості такого інгредієнта можуть активізувати в людському організмі такі процеси, які виробляють специфічний ефект омолодження. Клініцисти відзначають, що регулярне споживання такого продукту допоможе сповільнити старіння, завдяки тому, що він містить в собі велику кількість антиоксидантів.

Подібні речовини знижують інтенсивність вираженості окислювального стресу, який надає руйнівну дію на клітини організму. Це досягається за рахунок впливу вільних радикалів і активних нестабільних молекул кисню. Саме такі речовини загрожують цілісності клітинних мембран.

Складові крес-салату можуть покращувати працездатність імунної системи, на фоні чого вона буде протистояти подібним агресивним речовинам і повною мірою забезпечувати структурну єдність клітин внутрішніх органів.

Дослідження вказали на те, що регулярне вживання в їжу такого продукту активізує гени, які беруть участь у секреції антитіл, необхідних для імунітету. Крім цього, вчені виявили, що ця рослина має аналогічні властивості, що і діуретики. Це означає, що водяний крес посилює процес виведення непотрібних і шкідливих елементів з організму разом з сечею. Наявність такої властивості приводить до поліпшення стану печінки і нирок, а також серцево-судинної системи.

Крес-салат є доступним засобом омолодження, тому що його можна вирощувати навіть в домашніх умовах. Для того щоб отримати максимальну користь від такого інгредієнта його необхідно їсти тільки в свіжому вигляді, не піддаючи термічній обробці.