Лікування суглобів у Чехії: компанія ArtusMed організовує росіянам супровід

0
321

Росіяни, яким необхідно ендопротезування, можуть скористатися пропозицією від ArtusMed: компанія пропонує організацію операції і відновлення в кращих чеських клініках і реабілітаційних центрах. ArtusMed пропонує також постоперационное супровід пацієнтів, аж до довічного курирування здоров’я.

Ендопротезування — досить складна операція, що вимагає використання надточного сучасного обладнання, висококласних витратних матеріалів, а також високого рівня професіоналізму від фахівця, який її виконує. Тому все більше людей, які стикаються з необхідністю замінити тазостегновий чи колінний суглоб, воліють проходити відповідне лікування в закордонних клініках. До недавнього моменту лідируючі позиції в області травматології і ортопедії займали медустанови Німеччини та Ізраїлю. Сьогодні гідну конкуренцію їм склали клініки Чеської Республіки, зокрема, Oblastní nemocnice Kladno і Rehabilitační klinika Malvazinky, які рекомендуються для лікування з подальшим курсом реабілітації. При цьому всі турботи по організації такого медтура фахівці ArtusMed готові взяти на себе.

Високий рівень обслуговування, оснащення за останнім словом техніки, застосування нових методик лікування (в т. ч. мініінвазивних), використання в роботі сертифікованих протезів та витратних матеріалів від провідних світових виробників, як Zimmer, Biomet, Aesckulap, Lima і т. д., штат досвідчених кваліфікованих фахівців в області ортопедії і травматології — це далеко не повний список переваг клінік Чехії, що спеціалізуються на ендопротезуванні.

Основні переваги лікування в Чеських клініках Oblastní nemocnice Kladno і Rehabilitační klinika Malvazinky:

  • Точна вартість лікування завжди відома заздалегідь, оплата завжди відбувається до його початку. Таким чином пацієнт може планувати свої витрати.
  • Обов’язкова післяопераційна програма реабілітація входить у загальну програму лікування.
  • Застосування інноваційних методів лікування, зокрема мініінвазивних, що передбачають мінімальне розсічення тканин під час операції, завдяки чому пацієнт набагато легше переносить заміну суглобів (кульшових, колінних), швидше відновлюється.
  • Штат талановитих фахівців в області травматології і ортопедії, на рахунку яких безліч успішно проведених операцій.
  • Наявність обладнання, що відповідає останньому слову техніки.
  • Використання під час операцій з ендопротезування тільки якісних витратних матеріалів і протезів, підібраних в індивідуальному порядку.
  • Персональний підхід до кожного пацієнта.

Бажання пацієнтів одужати, успіхи та організаторські здібності Artusmed, досвід чеських медиків і наявні в їх розпорядженні ресурси — ось складові, які допоможуть потребують якомога швидше стати на ноги.