Магній надзвичайно важливий для людського організму

0
208

Організм будь-якої людини має потребу у вітамінах і мінералах. Якщо якогось елемента не буде вистачати, то це, як правило, призводити до розвитку захворювань, загального поганого самопочуття і ослабленою імунною системою. Тому, вчені вирішили встановити, який саме елемент найбільш необхідний для здоров’я людини.

Так, після деяких досліджень, як теоретичних, так і практичних, було встановлено, що при нестачі магнію в організмі можуть початися серйозні патологічні процеси. В даному випадку, не слід виключати і проблеми з серцево-судинною системою. При недостачі в організмі даної речовини зростає ризик розвитку інфаркту, інсульту і гострої серцевої недостатності.

Вчені відзначають, що це один з небагатьох елементів, який складно отримати природним шляхом, тобто із споживанням їжі або напоїв. Тому, раціонально, в даному випадку, додатково використовувати Бади. Проте перед тим як почати їх застосування, слід проконсультуватися з лікарем.

Дослідники з Каліфорнійського університету встановили, що насичувати організм цим елементом можна не тільки перорально, але і за допомогою зовнішнього застосування, тобто через шкіру.

Що стосується продуктів харчування, то найбільшу кількість магнію міститься в чорному шоколаді, сухофруктах, авокадо, зелені, в бананах і в рибі. Однак це зовсім не означає, що раціон повинен складатися переважно з таких продуктів. Надмірне їх споживання може привести до розвитку деяких патологічних процесів.

Про нестачі магнію в організмі можуть свідчити такі ознаки, як часті головні болі, приступи мігрені, сильна втома і дратівливість, без видимої на те причини. При таких симптомах медики настійно рекомендують звернутися за медичною допомогою і переглянути свій раціон харчування.