Медичні програми скачують часто, але використовують?

0
226

Якщо ви є власником смартфону, є ймовірність, що ви, або завантажили додаток для здоров’я, або воно вже встановлено на Вашому телефоні. Нове дослідження показує, що, з часом, використання подібних програм падає. Воно опубліковане в журналі «Медичні інтернет-дослідження».

За словами дослідників, на чолі з епідеміологом Дастіном Дунканом, з медичного центру Лангоне, Нью-Йорк — це дослідження є найбільш поширеним на сьогоднішній день у США, на предмет використання медичних додатків.

Додатки для смартфонів мають величезний потенціал для пропаганди здорового способу життя у людей, яким важче досягти результатів іншими способами. Щоб дослідити, скачиваемость і використання додатків, серед жителів США провели національний онлайн опитування. При цьому потрібно було відповісти на 36 спеціальних питань. Усі учасники говорили по-англійськи, володіли смартфоном і були старше 18 років, хоча середній вік респондентів було близько 40 років. Щорічний дохід більшості досліджуваних був до 50,000 доларів.

В опитуванні взяли участь 1604 володаря смартфонів, 58% з них завантажили одне з 40000 додатків для здоров’я, яке в даний момент малося на телефоні. 42% респондентів завантажили п’ять або більше додатків.

З тих, хто використовував програми, 65% відповіли, що вони зміцнили своє здоров’я, а більше половини з них висловили переконання в ефективності додатків.

Тим не менш, результати також показали, що 46% респондентів завантажили додаток, але вже не використовують його. Бар’єром до ефективного використання з’явилася вартість додатків і низька конфіденційність користувача.

Найчастіше завантажувалися додатки пов’язані з фітнесом і харчуванням. 53% стежать за фізичною активністю через програму, а 48% за споживанням їжі. 47% контролює зниження ваги, а 34% отримують інструкції по виконанню фізичних вправ.

Що стосується вартості, 41% сказали, що вони ніколи б не заплатили нічого за оздоровчі програми; 20% згідно платити до $ 1,99, а 23% готові віддати від $ 2 до $ 5,99.

Дослідження показує, що багато американців мали встановлені програми, але вони їх просто не використовували, незважаючи на очевидну користь деяких з них.

Ще багато чого належить дізнатися про те, як ми можемо зробити все найкращим чином, щоб зацікавити людей вести здоровий спосіб життя.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com