Позбутися від діабету можна за допомогою операції

0
192

Цукровий діабет залишається одним із найнебезпечніших захворювань і обумовлено це, в більшій мірі тим, що він повністю не виліковний. Самі ж пацієнти практично завжди залежні від інсулінових ін’єкцій та спеціального режиму харчування.

Позитивна тенденція намічається в рішення даної проблеми завдяки британським вченим. Згідно новому відкриттю, усунути недуга практично повністю позбавити людину від гострої симптоматики можна за допомогою хірургічної операції на шлунку.

Клінічні випробування нового методу лікування вже провели в місті Бірмінгем. Людині, яка хвора на діабет, у верхні відділи кишечника вставили спеціальний пластиковий вкладиш. Саме таке «додаток» дає можливість запобігати потраплянню непотрібних гормонів у кров.

Операцію за новою методикою проводив відомий хірург Франческо Рубіно. Слід зазначити і те, що сама установка пластикового вкладиша відбувається за допомогою спеціального обладнання – так операція проходить менш травматично, а тривала реабілітація після цього не потрібно.

За результатами клінічних випробувань було встановлено наступне – одним пацієнтам, яким була проведена ця операція, вдалося практично повністю вилікуватися від цієї недуги, а іншими кількість інсулінових ін’єкцій вдалося істотно скоротити.

У той же час зазначається і те, що проводити такі операції можливо не у всіх випадках. Зокрема, поки що під питанням доцільність такого методу лікування, якщо у пацієнта є супутні гастроентерологічні захворювання.

Наукові фахівці, які працювали над новою методикою, зазначають, що проведення операції не позбавляє від спеціального дієтичного харчування повністю. У всякому разі, у перші кілька років після завершення курсу активного лікування.