Найпопулярніший напій у світі може викликати аритмію

0
279

Аритмія виступає в якості патологічного стану, на тлі якого розвивається порушення серцевого ритму або нерівне серцебиття. Як встановили вчені з Монако, до формування подібної патології може призвести регулярне вживання навіть невеликої кількості коли.

Згідно з твердженнями дослідної групи, подібний напій призводить до таких проблем із-за того, що до його складу входить кукурудзяний сироп. Подібна речовина порушує процес всмоктування води, і в той же час призводить до виникнення діареї. Такий комплекс порушень провокує втрату організмом рідини, а разом з нею вимивається калій – самий важливий мінерал для серця.

Крім цього, негативний вплив на описуваний орган надає кофеїн, який також є складовою частиною такого пиття.Аналогічно кукурудзяного сиропу, він провокує зменшення концентрації калію, на тлі чого порушується процес нормального скорочення серцевого м’яза, що негативно відбивається на функціонуванні шлуночків.

Таким чином, фахівці рекомендують звести до мінімуму, а краще повністю відмовитися від вживання такого напою. Якщо з якоїсь причини зробити це неможливо, то не варто випивати більше одного літра такої рідини в місяць.

Вчені вказують на те, що люди можуть навіть не підозрювати про те, що у них розвивається аритмія на фоні розпиття кока-коли. На подібне розлад можуть вказувати такі ознаки, як постійне відчуття людиною власного серцебиття, проблеми з диханням і задишка, розвивається навіть в стані спокою. Проблема може ускладнитися на тлі хронічного перевтоми і недосипання.

Аритмія дуже часто стає причиною виникнення ішемічного інсульту та серцевої недостатності, що в свою чергу загрожує летальним результатом.