Вчені знайшли нове біологічне засіб, яке допоможе залікувати рани

0
238

Про настільки цікавої інформації повідомив Медичний Університет, що знаходиться у Відні (Австрія). Вчені в області медицини, винайшли інноваційний засіб для лікування шкірних ран.

Як виявилось, вже давно було винайдено ліки для відновлення серцевого м’яза. APOSEC – це речовина, яка сприяє прискоренню загоєння і відновлення м’язів серця. Воно було зроблено з лейкоцитів крові. Проте вчені вирішили не зупинятися на цьому, і довели, що лейкоцити крові самого пацієнта можуть також залікувати шкірні рани.

В журналі «Nature Scientific Reports» опублікували статтю про те, що дослідження на 100 % переконали вчених у ефективності препарату. Вчені розробили геніальну річ, адже останнім часом кількість інфекційних захворювань, що призводять до тяжких наслідків і навіть смерті, збільшилася в кілька разів, а таке інноваційний засіб, здатне не тільки, в найкоротші терміни залікувати рани, але і запобігти зараженню крові людини.

Лейкоцити, головний компонент, що входить в цей препарат, сприяють швидкому затягування і загоєнню розривів шкіри. Ще один плюс незрівнянний цього медикаменту в тому, що він абсолютно безпечний для людини – як для дорослого, так і для дитини, а також не залишає ніяких слідів перебування ран на шкірі.

Ліки виготовлено з власних клітин самого пацієнта, тому вчені вже почали займатися розробкою більш дешевого засобу, яке могло б складатися з клітин донора. Це ускладнює роботу, тому як це чужі клітини і ніхто не знає, як вони приживуться.

Для того щоб удосконалити ліки, буде проведено ряд досліджень і дослідів. Якщо досліди виявляться успішними і підтвердять очікування, то речовина піде в продаж і незабаром, воно буде доступно для кожного, кому це знадобиться.