Незвичайні гігієнічні прокладки допоможуть запобігти передчасні пологи

0
197

Групою дослідників з Америки створені унікальні гігієнічні прокладки, що дозволяє попередити настання передчасної пологової діяльності. Такі кошти вже отримали назву «AmnioSense». У випадках потрапляння на них амніотичної рідини, яка є одним з факторів появи дитини на світ завчасно, такі прокладки будуть змінювати свій відтінок.

Нова розробка має індикаторну смужку, яка буде змінювати відтінок у випадках попадання на неї рідини з міхура, що захищає плід. Вона не буде реагувати на природні виділення жіночого організму з піхви.

Основною перевагою новинки є те, що прокладки можна носити протягом 12 годин. У випадках реакції з патологічними виділеннями прокладка буде купувати синьо-зелений відтінок, і залишатися такою протягом двох годин. Це дасть можливість своєчасно помітити загрозу, як можна швидше звернутися до особового акушера-гінеколога і надати йому результати.

Клінічні випробування вказують, що «AmnioSense» набагато краще, ніж дорогі методики виявлення настання пологів раніше покладеного терміну, які використовувалися до появи такого винаходу.

Дуже складно виявити незначні протікання, крім цього, вагітні жінки нерідко стикаються з таким явищам, як нетримання. У більшості випадків амніотична рідина виділяється безпосередньо перед пологами, однак передчасні розриви можуть призвести до 2 з 5 випадків ранніх пологів. Крім небезпеки для дитини, подібний процес загрожує породіллі, так як нерідко є джерелом інфекції.

Основну групу ризику появи подібного ускладнення становлять представниці жіночої статі з ожирінням, перебігом цукрового діабету або з багатоплідною вагітністю.