Передчасну еякуляцію можна усунути нетрадиційними способами

0
220

Британськими вченими з Університету Шеффілда були проаналізовані деякі засоби нетрадиційної медицини, які здатні допомогти представникам чоловічої статі, що страждають від передчасного сім’явиверження під час статевого акту. В ході досліджень порівнювалися такі методики, як акупунктура, корейська крем, а також китайські та аюрведичні рослинні засоби. Саме такі способи терапії дали очікувані ефекти.

Згідно експертам результати обнадіюють. Багато представників сильної половини людства з різних причин не можуть використовувати медикаментозні препарати або відвідувати спеціалізовані курси.

У ході експериментів було встановлено, що вплив акупунктури збільшило час настання еякуляції під час сексу приблизно на тридцять секунд. Це позитивний результат, порівняно з речовинами не мають ефекту, тобто плацебо. Китайські кошти аналогічний процес продовжили на дві хвилини, а аюрведичні – на одну. Корейська крем – більше ніж на п’ять хвилин. Крім цього, було відзначено, що при комбінуванні кількох нетрадиційних підходів можна досягти більш тривалого ефекту. Наприклад, комплексне застосування крему з такими препаратами, як інгібітори зворотного захоплення серотоніну, збільшило тривалість сексуального контакту на дві – три хвилини.

Тим не менш клініцисти попереджають про те, що подібні нетрадиційні методики терапії мають побічні дії. До них можна віднести – незначний больовий синдром, дискомфорт в ШКТ, слабке запаморочення або зниження потягу до протилежної статі. Але, за результатами дослідження, подібні дії носять лише короткочасний і помірний характер.