Перегляд телевізора погіршує стан кісток

0
227

Провівши експеримент, вчені з’ясували, що щоденний перегляд телевізора чинить негативний вплив на кістки дітей. Дані різноманітних експериментів, які доводять, що телевізор шкодить здоров’ю, відомі вже давно, але нове дослідження показало і негативний вплив на кістки дітей – вони стають більш схильними до остеопорозу, підвищується ймовірність перелому. У тих малюків, які проводять багато часу за переглядом ТБ, знижується значення кісткової маси.

Перші дослідження з доведення шкоди випромінювання телевізорів стартували ще на початку тисячоліття. Перевірялося вплив на підлітків і дітей віком менше 20 років. Крім телевізора, впливають на здоров’я дитини також різноманітні гаджети, планшети, смартфони. Таким чином, дитина не тільки багато дивиться телевізор, але і грає на планшеті або телефоні.

У ході дослідження вчені опитали 1,5 тисячі дітей різного віку в Австралії, які регулярно дивилися телевізор. Діти були поділені на три групи: перша проводила час активно (35%), друга дивилася телевізор менше 2 годин на день (20%), а всі інші переглядали телепередачі більше 2 годин в день. Попередньо медики оглянули всіх учасників експерименту. Результат показав, що у тих 40%, які найдовше сиділи біля телевізора, менше мінералів у кістках, ніж в інших дітей. Щоб поліпшити стан здоров’я, яке псується від ТБ, лікарі рекомендують більше займатися фізичними активностями (ходьба, біг, ігрові види спорту) і харчуватися здоровою їжею. Також фахівці порадили універсальний метод, що дозволяє більше рухатися – коли вам дзвонять або пишуть повідомлення, постійно вставайте, щоб поліпшити міцність кісткової тканини.

За матеріалами: www.vladtime.ru