Перегляд телевізора погіршує стан кісток

0
87

Провівши експеримент, вчені з’ясували, що щоденний перегляд телевізора чинить негативний вплив на кістки дітей. Дані різноманітних експериментів, які доводять, що телевізор шкодить здоров’ю, відомі вже давно, але нове дослідження показало і негативний вплив на кістки дітей – вони стають більш схильними до остеопорозу, підвищується ймовірність перелому. У тих малюків, які проводять багато часу за переглядом ТБ, знижується значення кісткової маси.

Перші дослідження з доведення шкоди випромінювання телевізорів стартували ще на початку тисячоліття. Перевірялося вплив на підлітків і дітей віком менше 20 років. Крім телевізора, впливають на здоров’я дитини також різноманітні гаджети, планшети, смартфони. Таким чином, дитина не тільки багато дивиться телевізор, але і грає на планшеті або телефоні.

У ході дослідження вчені опитали 1,5 тисячі дітей різного віку в Австралії, які регулярно дивилися телевізор. Діти були поділені на три групи: перша проводила час активно (35%), друга дивилася телевізор менше 2 годин на день (20%), а всі інші переглядали телепередачі більше 2 годин в день. Попередньо медики оглянули всіх учасників експерименту. Результат показав, що у тих 40%, які найдовше сиділи біля телевізора, менше мінералів у кістках, ніж в інших дітей. Щоб поліпшити стан здоров’я, яке псується від ТБ, лікарі рекомендують більше займатися фізичними активностями (ходьба, біг, ігрові види спорту) і харчуватися здоровою їжею. Також фахівці порадили універсальний метод, що дозволяє більше рухатися – коли вам дзвонять або пишуть повідомлення, постійно вставайте, щоб поліпшити міцність кісткової тканини.

За матеріалами: www.vladtime.ru