Вчені виявили нову властивість печериць

0
193

Американська дослідницька група встановила, що досить поширений продукт харчування може приймати участь в боротьбі організму з протіканням онкологічного процесу. Як встановили вчені, для цього необхідно регулярно споживати печериці.

Прийом всередину такого продукту може служити ефективним засобом захисту від формування злоякісних новоутворень у молочних залозах. Представницям жіночої статі, в силу високої генетичної схильності виникнення такого захворювання, автори дослідження рекомендують щодня їсти такі гриби. При цьому не варто з’їдати дуже багато печериць, достатньо 100 грам на добу.

Наукові експерименти показали, що при постійному споживанні такого інгредієнта, у зазначених обсягах, у пацієнток з уже виявленої раковою пухлиною молочних залоз було відзначено зниження прогресування росту злоякісного утворення.

Фахівці пояснюють це тим, що в печерицях міститься велика кількість специфічних мікроелементів. Після їх потрапляння в людський організм формується своєрідний захист від хвороботворних агентів, що провокують розвиток запальних процесів, які призводять до виникнення онкології.

Вчені стверджують, що у складі таких грибів присутні дендритні клітини, які позитивно впливають на вироблення Т-лімфоцитів, спрямованих на зміцнення імунної системи і запобігання формування пухлин.

Що стосується способу приготування такого продукту, для того, щоб викликати активацію його позитивних властивостей, то тут дослідники відзначають, що краще всього, якщо гриби будуть проходити термічну обробку шляхом варіння або гасіння, пропарювання або запікання. При цьому допускається вживання смажених печериць не більше одного разу в тиждень.