Перший у світі чоловік, який народив дітей, видалить собі матку

0
203

Кілька років тому світ вразила новина про те, що чоловік зміг не тільки зачати і виносити, але і народити дітей. Томас Бітті з міста Фінікс американського штату Арізона народила трійнят. Після цього хлопцеві не захотілося далі займатися поліпшенням демографічної ситуації в країні і він зважився на гістеректомію (вирізання матки). Він заявив, що цей жіночий статевий орган йому вже не знадобиться, так як він обзавівся дружиною, яка готова буде зачати і виносити йому четвертого дитини.

Томас народився дівчинкою, але ніколи себе нею не відчував. Лікарі відзначають, що подібні невідповідності в розвитку, загалом-то, не є рідкістю. Коли дівчина виросла, вона зважилася на операцію штучної зміни статі, що і сталося у 2003 році. Вона стала схожою на чоловіка, беручи чоловічі гормони. При цьому жіночі органи Томаса продовжували працювати, що і дозволило йому зачати і народити відразу декількох дітей.

Сьогодні 42-американець став розсудливим і думає перекласти відповідальність за народження дітей на свою дружину. Він заявляє, що вже чекає четвертого новонародженого. Томас все передбачив: його два ембріона заморожені в спеціальному банку, а їх наявність дозволить родині провести ЕКО, коли вони захочуть. Після видалення матки житель Фінікса планує позбавитися і від яєчників. Він заявляє, що не зможе виконувати функцію дітонародження, так як лікарі зробили йому пеніс.

Нагадаємо, сьогодні хірурги можуть проводити операції зі зміни жіночої статі на чоловічу і навпаки. При цьому більш складним втручанням вважається саме перетворення жінки на чоловіка, оскільки це несе за собою більше складних хірургічних трансформацій. Майбутньому чоловікові видаляють молочні залози і коректують форму сосків, видаляють або закривають піхву з маткою, яєчниками і фаллопиевыми трубами.

За матеріалами: planet-today.ru