Пізніше материнство продовжує життя жінці

0
199

Група вчених з Америки провела дослідження, за підсумками яких було встановлено, що тривалість життєдіяльності жінки та народження першої дитини взаємопов’язано.

Науковці з університету Каліфорнії провели декілька досліджень, в яких простежили якість життя у фізичному і психологічному плані жінок, які народжували. Так, було встановлено, що жінки, які народили першого малюка в 25 років і пізніше, живуть набагато довше, ніж ті, у яких родова діяльність настала раніше. Особливо, останнє стосується дівчат з ранньою вагітністю – до 18 років.

Крім цього, вчені відзначили, що жінки, які вирішили стати матір’ю в більш зрілому віці, мають значно кращі умови життя і більш відповідально підійшли до питання не тільки виношування дитини, але і його подальшого розвитку. Таке положення речей практично повністю гарантує те, що жінки можуть дожити до 90 років. Само собою зрозуміло, якщо дотримуватися правил здорового способу життя.

В рамках даного проекту вчені провели дослідження і що стосується роботи окремих систем організму. Було встановлено, що жінки, які народили першу дитину після 25 років, менш схильні до розвитку ожиріння у подальшому. Що є причиною розвитку таких процесів, поки сказати складно, так як наукові роботи ще тривають у даному напрямку.

Однак медики зазначають, що такі висновки справедливі тільки для тих жінок, вагітність яких проходила без ускладнень. В іншому випадку, робити якісь прогнози не доцільно.

У якому б віці материнство не настав, підходити до цього питання слід максимально серйозно. Від цього залежить не тільки здоров’я малюка, але і самій матері, що дуже важливо в післяпологовий період.