Працювати більше 39 годин небезпечно для здоровя

0
197

Надто багато працювати небезпечно для здоров’я. Саме до такого висновку прийшла група наукових фахівців з Австралії. На їхню думку, у тиждень людина не повинна працювати, в середньому, більше 39 годин. Однак на даний момент практично на всіх підприємствах робочий день влаштований таким чином, що людина трудиться не менше 48 годин.

Для того щоб зробити такі висновки, вчені проаналізували спосіб життя і стан здоров’я близько 8000 жителів Австралії. Так, було встановлено, що 70% з них страждають від безсоння, синдрому хронічної втоми і дратівливості. Крім цього, майже у половини з них катастрофічно не вистачає часу на догляд за собою і влаштування особистого життя.

На думку вчених, жінки повинні працювати не більше 37 годин на тиждень, а чоловіки не більше 47 годин. Обумовлені такі підрахунки тим, що, як правило, на жінках лежить облаштування побуту, домашнього господарства та виховання дітей. Крім цього, ні для кого не секрет, що прекрасній половині людства потрібно більше часу на процедури по догляду за собою.

Вчені, які проводили дослідження, відзначають, що чим більше людина працює, тим менше часу у нього залишається на своє здоров’я. Звідси йде ігнорування багатьох проблем з організмом, спроби усунути якусь симптоматику народними засобами або шляхом самовільного прийому медикаментів, без обстеження у профільного медичного спеціаліста. У той же час, як показує практика, несвоєчасне медичний огляд не викликаний відсутністю фінансів.

Клініцисти рекомендують переглянути свій робочий графік людям, які витрачають на роботу більшу частину свого часу. Повноцінний відпочинок і дбайливе ставлення до свого здоров’я це гарант успішної життєдіяльності.