Правильний сніданок допоможе запобігти інсульт та інфаркт

0
10

Відмовляєтеся від сніданку? В такому випадку, прийміть до відома, що ризик розвитку інсульту та інфаркту зростає в рази. Крім цього, не виключено, що можуть початися проблеми з розумовими здібностями. Саме до таких висновків прийшли вчені, після детального вивчення даної проблеми.

Правильний сніданок (мається на увазі не тільки їжа, але і час її споживання) допоможе запобігти розвитку серцево-судинних захворювань. Крім цього, вчені встановили, що при збалансованому харчуванні в ранковий час працездатність людини підвищується на 30%.

Під час ранкового прийому їжі організм людини заповнює чверть добової потреби в корисних речовинах, мікроелементах і вітамінах. Що стосується ризику розвитку інсульту або інфаркту, то вчені пояснюють це наступним чином – в ранковий час найбільш інтенсивно відбувається «злипання» тромбоцитів у крові, що може привести до утворення тромбів. Повноцінно снідаючи, людина запобігає розвиток такого патологічного процесу.

На думку вчених, здоровий сніданок повинен складатися тільки з корисних для організму речовин. Споживання в ранковий час напівфабрикатів, обробленого м’яса, смаженого і жирного, настійно не рекомендується. Організм з ранку ще не прокинувся остаточно, а тому повністю переварити такі продукти не зможе. Це, в свою чергу, може призвести до проблем з ШКТ, нестабільному артеріальному тиску і іншим негативним факторам.

Сніданок повинен складаються з такого меню, яке б забезпечило людині третина денної норми білка, дві третини добової норми вуглеводів і менше п’ятої частини жирів. Беріться за їжу, як мінімум, через півгодини після повного пробудження. Дотримуючись такі прості правила можна убезпечити себе від небезпечних для життя патологічних процесів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here