Правильний сніданок допоможе запобігти інсульт та інфаркт

0
198

Відмовляєтеся від сніданку? В такому випадку, прийміть до відома, що ризик розвитку інсульту та інфаркту зростає в рази. Крім цього, не виключено, що можуть початися проблеми з розумовими здібностями. Саме до таких висновків прийшли вчені, після детального вивчення даної проблеми.

Правильний сніданок (мається на увазі не тільки їжа, але і час її споживання) допоможе запобігти розвитку серцево-судинних захворювань. Крім цього, вчені встановили, що при збалансованому харчуванні в ранковий час працездатність людини підвищується на 30%.

Під час ранкового прийому їжі організм людини заповнює чверть добової потреби в корисних речовинах, мікроелементах і вітамінах. Що стосується ризику розвитку інсульту або інфаркту, то вчені пояснюють це наступним чином – в ранковий час найбільш інтенсивно відбувається «злипання» тромбоцитів у крові, що може привести до утворення тромбів. Повноцінно снідаючи, людина запобігає розвиток такого патологічного процесу.

На думку вчених, здоровий сніданок повинен складатися тільки з корисних для організму речовин. Споживання в ранковий час напівфабрикатів, обробленого м’яса, смаженого і жирного, настійно не рекомендується. Організм з ранку ще не прокинувся остаточно, а тому повністю переварити такі продукти не зможе. Це, в свою чергу, може призвести до проблем з ШКТ, нестабільному артеріальному тиску і іншим негативним факторам.

Сніданок повинен складаються з такого меню, яке б забезпечило людині третина денної норми білка, дві третини добової норми вуглеводів і менше п’ятої частини жирів. Беріться за їжу, як мінімум, через півгодини після повного пробудження. Дотримуючись такі прості правила можна убезпечити себе від небезпечних для життя патологічних процесів.