Складові татуіровочних чорнила викликають рак

0
250

Дослідники, що працює в Європейському хімічному агентстві, виявили явну шкоду використання чорнила для татуювання. Як передає газета Mirror, вчені наполягають на тому, що фарби токсичні і можуть викликати ряд захворювань, серед яких і алергія, і рак.

Що стосується кольорів, які вчені визначили найбільш небезпечними, то на першому місці стоять чорнило червоного кольору. Менш небезпечні для людського здоров’я чорнило зеленого, синього та чорного кольорів. Дослідники стверджують, що ризик захворіти на рак після нанесення татуювання зростає через сировини низької якості, привезений з Піднебесної. Сьогодні китайські матеріали активно поставляються в країни Європи, зокрема, Великобританію. Проконтролювати якість чорнила буває складно через відсутність отримання ліцензії на рідину. До речі, на цьому ризик захворіти при нанесенні татуювання не обмежується – ви можете заразитися поруч вірусів від майстра і обладнання. Згідно із законодавством, у європейських країнах відсутній регламент на застосування одноразових рукавичок та інших матеріалів.

Персонал хімічного агентства сподівається, що результати дослідження не залишаться непоміченими і посилять контроль за татуировочным бізнесом. До речі, працівники цієї галузі позитивно відреагували на результати, отримані вченими. Один з майстрів тату навіть зізнався пресі, що наявність суворого нагляду за індустрією з боку держави буде мати для неї тільки позитивний вплив.

На цьому дослідження вчених не закінчуються – вони вже зовсім незабаром опублікують перелік хімічних речовин, що несуть небезпеку для людського здоров’я. Після недавніх результатів туди потраплять і часто використовувані в татуіровочних чорнилі складові.

За матеріалами: www.dni.ru