Учені з Великобританії встановили, що кишкові бактерії впливають на розподіл жиру в тілі людини

0
233

Учені з Великобританії проїли серію експериментів, в ході яких їм вдалося встановити цікавий факт – бактерії, які ведуть свою життєдіяльність в кишечнику людини, надають безпосереднє вплив за розподіл жиру в тілі. В даному дослідженні взяло участь близько 3600 резидентів, які страждали від тій чи іншій ступеня ожиріння. Вікова категорія значення не мала. Було встановлено, що у людей з високим ступенем ожиріння в кишечнику була присутня підвищена кількість бактерій різних видів.

Суть експерименту полягала в тому, що всім людям, що мають підвищену масу тіла, було введено специфічне речовина, яка на час блокувала життєдіяльність кишкових бактерій. При цьому фахівці обов’язково оцінювали стан людини до введення сполук, а також після нього. Було встановлено, що при зниженій активності мікроорганізмів, всі жири, які надходять в організм людини з харчовими продуктами, поширюються по тілу набагато повільніше. Зараз же дані досліджень стали доступні широкій громадськості, але експерименти в цій області продовжуються.

Вчені настійно не рекомендують їсти насичену білками і жирами їжу тим індивідам, у яких є різні проблеми з кишечником, а також іншими життєво важливими органами, так як це може привести не тільки до стрімкого ожирінню, але і до інших наслідків. Зокрема, якщо жири будуть неповноцінно засвоюватися організмом, то це призведе до порушення функціонування підшлункової залози. Також слід збагатити свій раціон харчування вітамінами і корисними мікроелементами. Не варто забувати і про клітковину, яка допоможе нормально працювати кишечнику людини. Якщо у індивіда прогресує ожиріння, то складання оптимального меню краще довірити кваліфікованого дієтолога.