Вчені назвали найбільш небезпечні для людини продукти

0
230

Група американських вчених провела дослідження і встановила, які саме фрукти і овочі є небезпечними для людського організму. Як не дивно, але на першому місці знаходиться улюблена багатьма полуниця. Саме в цій ягоді, на думку науковців, найбільше пестицидів та інших хімічних речовин, які ніяк не корисні для здоров’я.

На другому місці у переліку знаходяться і інші продукти, які прийнято вважати корисними для здоров’я. За словами вчених, це яблука і шпинат. Точно так само як і у випадку з полуницею, в даних продуктах харчування знаходиться велика кількість хімічних добавок.

На третьому місці знаходиться нектарин, персики, груші й виноград. За результатами досліджень кількість шкідливих речовин у цих фруктах більше, ніж вітамінів та інших корисних речовин.

Відзначається, що мова йде тільки про тих фруктах і овочах, які споживаються «не по сезону». Обумовлено це тим, що для їх вирощування використовують шкідливі хімічні речовини.

Що ж стосується корисних для здоров’я овочів і фруктів, то, на думку вчених, найбільш безпечними є томати, картопля і солодкий перець. Також будуть корисними для здоров’я в будь-який час року ківі, грейпфрути, спаржа і цибулю. Як показали дослідження, в цих продуктах практично немає шкідливих речовин, і вони приносять максимум користі для здоров’я. Слід зазначити і те, що ці овочі і фрукти будуть корисні для тих, хто страждає від ожиріння.

Клініцисти рекомендують складати свій раціон таким чином, щоб у ньому були всі необхідні для здоров’я речовини. Крім цього, не слід забувати і про продукти тваринного походження – м’ясо і молочні продукти. Для складання правильного раціону краще звернутися за консультацією до гастроентеролога або дієтолога.