Вчені назвали вік жінки, який є найбільш сприятливим для народження дитини

0
227

Довгий час була тенденція на раннє материнство. Зовсім молоді дівчата, і навіть підлітки, прагнули якомога раніше створити сім’ю, не замислюючись про можливі наслідки такого природного фізіологічного процесу.

В ході тривалих досліджень, вченим вдалося з’ясувати, що краще народжувати після тридцяти років. До такого, на перший погляд, шокуючого заявою, прийшли медичні працівники Університету Коїмбри, що знаходиться в Португалії. Хоча раніше вважалося, що у жінок такого віку шансів виносити і народити здорову дитину набагато менше, адже молодий організм зможе впоратися з цим завданням набагато краще.

Наукові дослідники в області медицини з тріском спростували настільки поширений міф. У ході даних досліджень, стало відомо те, що жінки, які народили в більш похилому віці, рідше страждали від проблем зі здоров’ям, а також проживали більш довге життя. Адже, медики встановили, прямий контакт жінки з вагітністю і народженням дитини, з довголіттям і «залізним» здоров’ям.

До всього іншого, такий вік є більш сприятливим не тільки для жінки, але і для майбутньої дитини. Тому як, рання вагітність – це стрес для організму і ще не зміцнілого здоров’я молодої мами.

По закінченню такого генетичного аналізу, з’ясувалося, що жінки, які народили первістка у віці від 30 до 35 років, на кілька років, а то й десятиліть, жили довше. Похвалитися такими продуктивними показниками не можуть дівчата, які стали мамами від 15 до 25 років. Тому що вагітність погано позначилася як на фізичне здоров’я, так і на психологічному. А ще, в деяких випадках можлива патологія у новонародженого малюка.