Вчені стверджують, що чоловіки частіше жінок помирають від того, що у них зупиняється серце

0
244

Дослідження, проведені вченими Північно-Західного університету, розташованого в Чикаго, показали, що життя 9% чоловіків закінчується через зупинку серця. Чому це відбувається, за словами дослідників, поки ще сказати досить важко. Крім того, зазначено, що в момент смерті в абсолютної більшості людей не було знайдено ознак якої-небудь серцевої хвороби.

Дослідження включало в себе спостереження за станом здоров’я, у якому взяло участь більше 5 тисяч жителів Америки у віці від 28 до 68 років. У ході спостереження за станом здоров’я було проаналізовано вміст холестерину, наявність шкідливих звичок і важких захворювань зразок діабету. За час спостереження померло 375 осіб.

Підрахувавши і проаналізувавши отримані в ході спостереження дані, вчені з’ясували, що від зупинки серця в Америці і, як пізніше підтвердилося, у світі щорічно вмирає один з десяти чоловіків. Серед жінок статистика менш сумна – йде з життя з-за раптової зупинки лише 3 жінки з сотні. Після аналізу тиску в артеріях дослідники встановили, що від серцевих зупинок помирає майже 9% чоловічого населення і 2% жіночого.

За словами дослідників, організм чоловіка не такий стійкий до захворювань серця, як жіночий. Це і обумовлює причину такої відносно високої смертності від серцевих зупинок.

Вчені і далі будуть працювати над проблемою, і визначати, які фактори впливають на появу серцевих недуг і які категорії людей опинилися в групі ризику. Завдяки цьому надалі буде розроблена методика, що дозволяє знизити смертність від серцевих зупинок серед не тільки чоловічого, а й жіночого населення.

За матеріалами: informing.ru