Вчені створили інноваційну одяг для тих, хто хоче схуднути

0
217

Слава нового відкриття належить канадським фахівцям. Вони запропонували оригінальний спосіб позбутися від зайвих кілограмів. При цьому не потрібні виснажливі дієти і багатогодинні заняття фітнесом. Отже, щоб не рахувати кожну з’їдену калорію, потрібно буде всього лише придбати і постійно носити спеціальний одяг. Вона допоможе вам схуднути. Процес схуднення продовжиться навіть вночі, під час сну.

Одяг для такого революційного способу схуднення буде складатися з двох елементів:

  • спеціальний жилет;
  • взуттєві устілки.

Ці елементи допоможуть вам ввести свій організм в потрібне оману, вселяючи йому, що тілу дуже холодно. Як відомо, в цьому разі починається посилене зігрівання тіла і, як наслідок, спалюються калорії. Але нам це і потрібно! Висловлюючись науковою мовою, новий одяг буде прискорювати процес метаболізму. Творець нової лінії одягу Адам Паулін. Він раніше був спортсменом. Бренду дали назву Thin Ice.

Випробування нової лінії інноваційної одягу показали, що в день з її допомогою можна позбавлятися від 1000 калорій. В одязі використовуються особливі елементи охолодження Пельтьє. Вступаючи в контакт з шкірою, охолоджувачі сигналізують теплових рецепторів команду на зігрівання тіла. Живлення елементів буде здійснюватися від спеціальних акумуляторів. Виробники стверджують, що ніякого дискомфорту при носінні одягу для схуднення не виникне. Стимулюватися будуть не вся груди і вся стопа, а тільки їх частини. Адам Паулін сповнений оптимізму щодо свого інноваційного проекту. У всю йде збір коштів для його реалізації. Вже сьогодні можна забронювати продукцію. Її вартість 99 $.