Вчені з Норвегії розповіли, що саме допоможе жінкам не хворіти під час виношування дитини

0
225

Фахівці з Норвегії днями поділилися унікальною інформацією про те, що слід робити представницям прекрасної статі під час вагітності, щоб знизити ймовірність зараження різними захворюваннями. Їх думка така – щоб уникнути хвороб у цей найважливіший період, слід в першу чергу знаходитися у відмінній психологічній формі. Це основа успішного виношування і народження здорового малюка.

Фахівці з Університету Бергена провели серію експериментів і досліджень, які допомогли їм вывить цей важливий фактор. У дослідженнях взяли участь понад шістдесяти семи тисяч представниць прекрасної статі, які на той момент знаходилися в «цікавому» положенні. Усім їм необхідно було заповнити спеціально складені анкети, які допомогли вченим зрозуміти, наскільки вони задоволені відносинами зі своїм чоловіком. Після цього вчені детально вивчили всі анкети і встановили, що ті жінки, які частіше сваряться зі своєю другою половинкою і з-за цього перебувають у постійному стресовому стані, набагато частіше хворіють різними захворюваннями, в тому числі і інфекційні. Ті ж жінки, які щасливі у шлюбі, хворіють набагато рідше. Така тенденція обумовлена тим, що під час виношування малюка сам організм представниці прекрасної статі віддає всі сили на те, щоб боротися з можливими небезпеками, в тому числі і з хворобами. Постійні стреси знижують активність імунної системи людини, що і стає основною причиною того, що жінки починають хворіти частіше стають більш уразливими).

Фахівці з Норвегії настійно рекомендують всім майбутнім мамам по максимуму уникати стресових ситуацій, і берегти свою нервову систему. Також рекомендовано вживати більше продуктів, які позитивно позначаються на функціонуванні імунної системи.