Вчені знайшли новий метод діагностики серцево-судинних захворювань

0
201

Тепер медики зможуть по пальцях діагностувати наявність тих чи інших серцевих захворювань. Слід зазначити і те, що такий метод діагностики поки що повністю не вивчений, а тому, широкого застосування на практиці поки ще не має.

Вчені зі Сполучених Штатів після низки теоретичних розробок та практичних досліджень вивели новий метод попередньої діагностики серцевих захворювань. Так, на їхню думку, таку інформацію можна просто «вважати» з відбитків пальців людини.

При детальному огляді пальців чоловіка або жінки можна добре вивчити стан судин. Будь-які зміни в них можуть вказувати на патологічні процеси в серцево-судинній системі.

До таких висновків медичні фахівці прийшли після детального вивчення роботи серцево-судинної системи при патологічних змінах і відповідною симптоматикою. Так, при атеросклерозі у людини починають проявлятися патологічні зміни на руках. Виходячи з цього, медики вирішили зайнятися вивченням фаланг пальців, що і призвело до вищеописаних результатами.

За попередніми даними, такий метод діагностики буде займати не більше 20 хвилин. Однак працювати з ним можуть тільки досвідчені медичні фахівці. Передбачається, що таку методику будуть використовувати як попередню або в тандемі з іншими методами дослідження. Вчені, які розробили цей спосіб, впевнені, що в майбутньому, він отримає широке застосування.

Не слід забувати і про те, що регулярне обстеження у медичних спеціалістів і дбайливе ставлення до свого здоров’я може якщо не повністю виключити, що хоча б звести до мінімуму ризик розвитку того чи іншого серцевого недуги.