Вживання чоловіками спортивних харчових добавок призводить до розладу харчування

0
214

Щоб “виліпити” собі ідеальне тіло, спортсмени-аматори починають у великій кількості вживати харчові добавки. Вони роблять це абсолютно безконтрольно. Багато хто навіть не радяться зі своїм лікарем.

Канадські вчені, зацікавившись цією проблемою, провели опитування серед 195 чоловіків, що приймали добавки в останні місяці. Вік опитаних коливається від 18 до 65. Всі респонденти регулярно відвідували спортзал.

Вдалося з’ясувати, що майже 40% таких спортсменів переходили на вживання харчових добавок. Причому, з часом вони їли їх все більше. Кожен п’ятий замінив ними звичайну їжу. Цікаво, що 29% чоловіків знають і розуміють, що завдають шкоди своєму організму і тому відчувають почуття дискомфорту. З числа опитаних, 3% мали серйозні проблеми з печінкою і зверталися в лікарню. Проблеми виникали, природно, на ґрунті вживання спортивного харчування.

Вчені, опитавши чоловіків, з’ясували що змушує їх таким неадекватним чином використовувати добавки. Ось основні фактори:

  • недостатньо мускулисте тіло;
  • низька самооцінка;
  • бажання подобатися жіночої статі;
  • не відповідність сучасному уявленню про те, що таке мужність.

Такі, м’яко кажучи, нездорові тенденції викликані настирливою рекламою спортивного харчування, яка обрушується на сильну стать і не дає чоловікам спокою. Вчені вважають, що багато починають завищувати вимоги до того, як вони виглядають. Як підсумок даної спотвореної картини, посилений прийом спортивного харчування. Таким чином чоловіки думають, що вони стають мужніми.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com