Ярославські вчені розробляють унікальний лікарський препарат для лікування артриту

0
269

Ярославські вчені протягом одного десятиліття детально вивчали етіологічні фактори, які призводять до поступового прогресування у людей ревматоїдного артриту. Зараз же вони знаходяться на порозі нового відкриття – експерти займаються створенням найбільш ефективного лікарського засобу, який допоможе вилікувати цю недугу. Влада вже виділила фахівцям більше тридцяти мільйонів рублів на розробку цього інноваційного фармацевтичного засобу.

Десятиліття фахівці шукали не тільки причини ревматоїдного артриту, а ще й речовина, яке допоможе боротися не тільки з симптоматикою недуги, але і допоможе його вилікувати. Влітку цього року Міністерство освіти був наданий повний звіт про проведені дослідження. І зараз же конкурс на проведення нових експериментів і досліджень по створенню унікального лікарського засобу був виграний Ярославським педагогічним університетом. На розвиток владою була виділена достатня сума, щоб проводити нові розробки. Як стверджують фахівці, нові ліки буде створено протягом трьох років.

На сьогоднішній день медична статистика така, що ревматоїдний артрит значно помолодшав. Якщо раніше його вважали хворобою тільки літніх людей, то зараз від нього починають страждати люди працездатного віку, що позначається на їх трудової діяльності, а також на якості життя в цілому. Поступово недуга прогресує, і людина може повністю втратити здатність рухати кінцівками (спочатку обмежується рухливість, потім же суглобне зчленування зовсім перестає виконувати рухову функцію). Нові ліки, розробкою якої займаються фахівці з Ярославля, допоможе зменшити прояв симптомів і усунути несприятливі наслідки.