Зайве вміст рідини в організмі небезпечно для життя

0
207

Ні для кого не секрет, що звичайна очищена вода є найбільш корисним напоєм для людського організму. Проте нещодавно американські наукові фахівці встановили, що такий надлишок рідини загрожує розвитком серйозних проблем зі здоров’ям, які можуть призвести до передчасної смерті.

Як стверджують фахівці, у деяких випадках прийом всередину великих обсягів рідини вважається цілком нормальним і виправданим явищем. Наприклад, якщо людина займається спортом або його робота пов’язана з надмірною фізичною активністю, то немає проблеми в тому, якщо він вип’є на 0.5-1 літр води вище звичайної добової норми.

Тим не менш, часто зловживання водою загрожує розвитком небезпечних для життя проблем. Особливо необхідно дотримуватися допустиму денну норму під час протікання того або іншого захворювання.

Суть негативного впливу від надлишку води полягає в тому, що виникає висока ймовірність занадто інтенсивного вимивання солі з організму. Як відомо, ця речовина бере участь в регуляції багатьох життєво важливих процесів. Крім цього, великі ризики набухання тканин головного мозку. Таке порушення може ускладнитися судорожними припадками, помутнінням свідомості або коматозним станом.

Більш того, рясне питво в якості методики самолікування, якою користується досить велика кількість людей, може спровокувати розвиток різних проблем, зокрема, з боку органів серцево-судинної системи, що ще більше підвищує ризики передчасної смерті.

Фахівці ще раз звертають увагу на те, що добова норма води для представників чоловічої статі складає 3.5 літра. Що стосується жінок, то їм рекомендується випивати води на літр менше. В той же час не варто забувати про те, що нестача рідини в організмі також небезпечний для здоров’я.